page1-img2

Świadczymy usługi księgowe od 2002 r. (poprzednio jako Biuro Rachunkowe „ALEKSANDRA”). Prowadzimy również doradztwo podatkowe. Właścicielką Biura jest Joanna Obszarska Doradca Podatkowy nr wpisu 10572.

 Zajmujemy się profesjonalną obsługą rachunkowo–podatkową oraz kadrowo–płacową firm działających w najróżniejszych branżach gospodarczych. Bogate doświadczenie zdobyte na polu rachunkowości i podatków pozwala nam świadczyć usługi w tej dziedzinie na najwyższym poziomie. Pracownicy Biura regularnie uczestniczą w szkoleniach z dziedziny podatków i księgowości oraz ubezpieczeń społecznych. Właścicielka Biura, jako Doradca Podatkowy, uczestniczy dodatkowo w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, prowadzonych przez wybitnych specjalistów i ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego.

Korzystamy z najnowszych, systematycznie aktualizowanych programów komputerowych,  zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

Dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco!

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i solidnie. Dodatkowo Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.